Home Про магазин
Каталог товарів

«Магазин Однієї вулиці»

«Магазин Однієї вулиці» – це перший Інтернет - магазин сувенірної продукції і подарунків з усієї України. Наші сувеніри та подарунки зроблені найкращими українськими майстрами-ремісниками, які черпають свої таланти з переказів та історії України. Сувеніри нашого магазину яскраво виражають культуру, звичаї, обряди і навіть традиції, нашого народу.

Ми пропонуємо оригінальні сувеніри ручної роботи з натуральних матеріалів.

Вироби з дерева цінуються за міцність, благородний вигляд, теплоту і приємний запах. Деревина багатьох порід дерева сама по собі визначає цінність виробу з неї. Але додавши розпис, з допомогою якого передається історія українського народу, її побут і традиції , роблять наші сувеніри найбажанішими подарунками.
Глина дуже популярна при виготовленні українських сувенірів. Керамічні вироби несуть у собі не тільки декоративні функції, але і можуть бути красивим і корисним елементом кухонного інтер'єру.
Шовк, крепдешин, бавовна, льон широко використовуються нашими майстрами-ремісниками при виготовленні української національної одягу, рушників, скатертин і серветок. А також наші ткані вироби виконані з натуральної вовни.
Багато наших майстрів черпають свій досвід від своїх предків. Майстер по ткацтву килимових виробів та Майстер з виготовлення бойових луків родом з тих сімей, в яких майстерність передається з покоління в покоління.
Наші сувеніри розписуються такими видами народного розпису, як Петриківський розпис і Хохлома, Пейзажна розпис, яка оспівує українську природу, побут і почуття наших людей.
З допомогою наших сувенірів ми намагаємося зміцнити зв'язок нашої сучасності з нашою історією. Тому булава, як історичний символ влади і сили наших Гетьманів, є дуже популярним і символічним подарунком для людей сильних і владних. До символічних сувенірів відносяться обереги, які виконують захисну функцію в наших будинках від хвороб та злиднів, вони сприяють зростанню добробуту.

На нашій Вулиці ви знайдете:

Українські сувеніри для іноземців, подарунки для гостей столиці, українські подарунки керівникам і колегам, подарунки коханим і дітям, подарунки і сувеніри рідним і близьким. Українські сувеніри та подарунки з будь-якої нагоди: сувеніри до свята, подарунки на весілля, подарунки на ювілеї, недорогі подарунки і сувеніри, VIP сувеніри, модні подарунки від дизайнерів, подарунки на будь-який смак. Кращі подарунки і сувеніри України. Величезний вибір подарунків і сувенірів Андріївського Узвозу від кращих українських майстрів.

До кожного Клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми завжди запропонуємо допомогу і пораду для вдалого вибору виробів, виходячи з побажань Покупця згідно з приводу чи події , з нагоди якої купується наша сувенірна продукція!